Nejlepší ponorné mixéry zblízka

V tomto článku se podíváme na to nejlepší, co si můžete v oblasti ponorných tyčových mixérů pořídit. Je nutné mít na paměti, že nejlepší se ne vždy rovná také tomu nejdražšímu. Dnes se podíváme na značky Braun a Sencor.

Modely Braun představují absolutní špičku ve své kategorii. Vřele doporučujeme ponorný mixér Braun MQ 725 OMELETTE. Série mixérů MQ7 od této značky je totiž vybavena velmi šikovnými a inteligentními funkcemi, jako je například revoluční technologie Smart Speed, což je systém, který se řídí sílou stisku tlačítka mixování. Čím víc jej mačkáte, tím více energie přístroj vydává. Pokud však budete jemní, můžete si v poklidu regulovat otáčky podle toho, jak potřebujete.

oo

To pomáhá omezit především rozstřikování potravin v nižších nádobách. Tomu napomáhá také technologie Power Bell, což je kombinace ultra tvrdých nerezových nožů a inovativní zvonkovitý tvar. Mixér navíc skvěle padne do ruky a velmi dobře se s ním pracuje. Je vyroben z nerezu, takže jej můžeme bez problému dávat do myčky. Samozřejmě krom motorové jednotky.

Druhým doporučovaným ponorným tyčovým mixérem je Sencor SHB 4365, který v sobě má zabudovaný ultra tichý motor s výkonem 800 W, což mu umožňuje rozsekat absolutně vše, co mu nabídnete. Přístroj je navíc velmi kompaktní a tak se vejde i do kuchyní, kde není příliš mnoho místa. Zbavit se navíc můžete i starých šlehačů a klasických mixérů, protože tento mixér je dodáván s celou řadou příslušenství.

shb-4365-1

Díky nerezovému nástavci můžete mixovat i vařící pokrmy, jako jsou polévky či příkrmy pro děti. Snadné mixování navíc zaručuje ergonomická rukojeť přístroje. Zcela jistě zaujme i design, protože přístroj je vyráběn hned v několika barevných variantách. Vybere si každý a práce v kuchyni se stane zábavou jak pro vás, tak i případně pro vaše menší pomocníky.